Obrázek

16.02.2015, 12:53 O nás

Vítáme vás na portálu KvalitníČeskéPotraviny.cz

Kvalita přímo z poctivého zdroje

Striktně nás zajímá VYSOKÁ KVALITA POTRAVIN v České republice a s tím spojený lepší život českých spotřebitelů, výrobců a prodejců.

Informační portál, nikoliv instituce

V ČR najdeme nemálo institucí a organizací, které se věnují problematice kvality potravin v té nejlepší snaze ochránit spotřebitele před nebezpečím nekvalitních potravin, nepoctivých výrobců a prodejců.

Tuto práci s úctou respektujeme a rozhodně nechceme analyzovat a zkoumat výsledky nějakého šetření či komentovat výroky institucí, organizací, výrobců a prodejců potravin.

Přejeme si návštěvníkům našeho webu poskytnout všeobecný přehled o kvalitních potravinách v ČR, o konkrétních výrobcích a prodejcích těchto potravin, či o trzích či jiných akcích, kde můžete výrobce kvalitních potravin najít nebo potkat osobně.

Buďte i vy součástí

Na našich stránkách postupně umístíme výrobce a prodejce kvalitních potravin, vše doplníme o aktuální články, videa, komentáře, odkazy a to vše na téma: Kvalitní české potraviny

Věříme, že naši návštěvníci díky nabídnutým informacím budou moci rozšířit svůj jistě široký obzor a sami si udělají potřebný názor.

Samozřejmě přivítáme vaše názory, náměty, abyste se tak sami mohli stát součástí projektu KvalitníČeskéPotraviny.cz